Muğla 1 Şubesi

İkincisini Organize Ettiğimiz Umre Yolculuğu Kayıtlarımız da Son Gün 27 Aralık 2017

Müracaat ve detaylı bilgi için:

Sendika Görevlisi
Aytaç YALÇIN
05427863159

İkra Tur Firma Görevlisi
İbrahim ERBAŞ
05378835885

BASIN AÇIKLAMAMIZ

MUĞLA MEMUR-SEN  UMRE İÇİN İKİNCİ KEZ YOLA ÇIKIYOR

Memur-Sen  Muğla Temsilciliği  geçen yıl ilkini gerçekleştirdiği umre  programının ikincisini organize etti. İKRA  Turizm  ve  Seyahat  Acentası  ile  yapılan  anlaşmaya  göre  umre  için   seyahat  ve  konaklama  bedeli  870  dolardan  başlayacak.

Muğla Memur-Sen İl Başkanı Önder UÇAK Muğla’dan Mekke ve Medine’ye umre ziyareti için ikinci kez faaliyet düzenlediklerini hatırlatarak, büyük talep ve destek gören bu çalışmanın ikinci kez düzenlemenin mutluluk ve heyecanını yaşadıklarını söyledi. Geçen yıl ilk kez Muğla’dan kutsal beldelere uçakla seyahati başlatan sivil toplum kuruluşu olarak yaptığımız öncülük için üyelerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Uçak “Bu örnek projeye öncülük ettiğimiz için mutluyuz. Umre çalışmamız sebebi Muğla havaalanı da daha faal bir havaalanı hüviyeti kazanıyor. Faal bir havaalanına sahip  olan  Muğla’da  prestij  kazanıyor  dedi. Bu yıl  düzenledikleri    umre  çalışması  hakkında  da  bilgi  veren  UÇAK  şunları  söyledi: " yüksek kalite hizmet de daha huzurlu bir ibadet ortamı sağlayacağına inanıyoruz. Üyelerimize ve üye yakınlarımıza şimdiden hayırlı olsun .Bizde bu çalışmada yer almak istiyoruz diyen dost ve kardeş kuruluşlarımıza da kapımız açık onlarla birlikte olmak bizleri de çok mutlu edecektir. İkincisini düzenlediğimiz  umre  çalışmamız  üyelerimize  üye  yakınlarımıza  hayırlı  olsun.

 İKRA Turizm ve Seyahat Acentesi sahibi Bilal ÜNAL , Memur-Sen yöneticilerinin bu organizasyonu ilk kez kendilerine verdikleri için teşekkür etti. ÜNAL, “Memur Sen yüksek kalite ve beklentileri olan bir camia bu camiaya hizmet vermek referans olarak bizim için kıymet arzediyor. ALLAH bizi mahcup etmesin İnşaALLAH başlangıçtan tamamlanana kadar sunacağımız yüksek kalite hizmet ile alnımızın akı ile çıkacağız. Bu güzide topluluğa hizmet  vermek  bizim  için  onurdur”  diye  konuştu. 

                                                                                                                             Önder UÇAK                                                                                                                                                      Muğla Memur-Sen  İl  Başkanı